Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Спільне засідання керівництва Державної служби України з контролю за наркотиками та Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДУ та боротьби з наркоманією при обласній державній адміністрації.

| Коментарі відсутні

8 вересня 2011 року в облдержадміністрації відбулося спільне засідання керівництва Державної служби України з контролю за наркотиками та Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДУ та боротьби з наркоманією при обласній державній адміністрації.

Дана установча нарада проходила з метою підготовки розширеної наради-семінару з питань посилення державного контролю за наркотиками, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Нараду провів в.о. голови облдержадміністрації Віктор Животенко. У ній взяли участь заступник голови ОДА Олександр Коваль, заступники голови Державної служби України з контролю за наркотиками Едуард Дегтярьов та Ігор Коновалов, директор ДП «Держекспертиза» Володимир Швачко, в.о. та заступник начальника Головного управління охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко та Ігор Куделич та члени Координаційної ради.

Віктор Животенко повідомив про загальну ситуацію на Полтавщині з питань профілактики і боротьби з наркоманією та заходи щодо проведення контролю в області за обігом наркотиків. Він наголосив на важливості вироблення політики взаємодії, налагодження зворотного зв’язку, забезпечення присутності на розширеній нараді керівників всіх відповідних служб та підприємств дозвільної діяльності, представників засобів масової інформації, інших громадських організацій.

Ігор Коновалов та Едуард Дегтярьов розповіли про сучасні аспекти боротьби з наркоманією, основні завдання спільної діяльності, проблеми та шляхи їх вирішення.

Учасники наради обговорили механізми зниження темпів поширеності наркоманії, особливо серед підлітків, заходи з профілактики наркозалежності. Було проаналізовано стан забезпечення та доступності населення області до знеболення нарковмісними лікарськими засобами та наголошено на важливості ефективної спільної взаємодії у вирішенні проблемних питань.

Підводячи підсумки наради Віктор Животенко окреслив коло питань, які потребуються обговорення на розширеній нараді, яку планується провести у жовтні поточного року.

Напишіть відгук