Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Проведено внутрішній аудит стану надання перинатальної допомоги в області

| Коментарі відсутні

5 листопада 2011 року, на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 14.11.2011 № 324-Адм «Про склад робочої групи з проведення оцінки стану надання медичної допомоги матерям та дітям» та відповідного наказу Головного управління охорони здоров’я ОДА, було проведено внутрішній аудит стану надання перинатальної допомоги в області.

Аудит було проведено комісією ГУОЗ ОДА у складі головного спеціаліста управління фінансово-економічної роботи, медичної допомоги матерям та дітям та медицини катастроф Ігоря Перогова, головного позаштатного акушер-гінеколога Ганни Шкоденко, головного спеціаліста акушер-гінеколога Людмили Іванової, обласного неонатолога Олени Ковальової та головного лікаря обласної клінічної лікарні Євгена Скалянського.

Аудит показав, що на Полтавщині є необхідність у відкритті обласного перинатального центру, де щорічно надаватиметься медична допомога понад 2,5 тисячам вагітних з високим та надвисоким ступенями ризику та новонародженим.
Підготовлено розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.11.2011р. № 479 «Про робочу групу з питань створення обласного перинатального центру».

Зовнішній аудит стану надання перинатальної допомоги в області комісією Міністерства охорони здоров’я України буде проведено 7-8 грудня 2011 року.

Напишіть відгук