Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Інтенсивна реалізації на Полтавщині Проекту «Нове життя»

| Коментарі відсутні

7 листопада 2011 року, на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 14.11.2011 № 324-Адм «Про склад робочої групи з проведення оцінки стану надання медичної допомоги матерям та дітям», було проведено зовнішній аудит організації надання перинатальної допомоги в області комісією Міністерства охорони здоров’я України.

Результати проведення аудиту було обговорено на засіданні робочої групи зі створення обласного перинатального центру, яке провів заступник голови облдержадміністрації О.М.Коваль. Він відзначив, що область ставить перед собою амбітне завдання – до 1 жовтня 2012 року відкрити обласний перинатальний центр та запевнив присутніх, що на Полтавщині є всі можливості для швидкого вирішення цього питання. Було зауважено, що значний обсяг роботи вже проведено та чітко спланована інтенсивна послідуюча діяльність.

Начальник Головного управління охорони здоров’я ОДА В.П.Лисак детально розповів про організацію надання перинатальної допомоги в області.

Члени комісії погодилися з пропозицією обласної робочої групи щодо створення обласного перинатального центру та його розміщення у будівлі «Діагностичного центру» у складі обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського з залученням медичного персоналу пологових відділень цієї лікарні.

Члени комісії МОЗ України відзначили, що проведений ними зовнішній аудит показав, що основними сильними сторонами такої організації є достатня площа для розміщення обласного перинатального центру ІІІ рівня та можливість розташування тут всіх структурних підрозділів, регламентованих нормативними документами МОЗ України. Наявний медичний персонал пологових відділень обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського має достатню професійну підготовку для забезпечення спеціалізованої високотехнологічної медичної допомоги. Також є можливість залучення спеціалістів різного профілю для надання консультативної допомоги, в тому числі – співробітниками профільних кафедр ВДЗНУ «Українська медична стоматологічна академія».

О.М.Коваль підкреслив, що робота експертів допомогла фахівцям області звернути увагу на необхідність вирішення окремих проблемних питань та розробки концепції створення Центру, медичного завдання на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення інвентаризації наявного медичного обладнання та визначення потреби в ньому та ін.

Напишіть відгук