Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Передноворічні новосілля

| Коментарі відсутні

На цьому передноворічному тижні, 26 грудня 2011 року, за участю голови Полтавської обласної державної адміністрації Удовіченка Олександра Васильовича, першого заступника голови обласної ради Онищенка Віктора Васильовича, міського голови Бабаєва Олега Мейдановича, начальника Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Лисака Віктора Петровича, головних лікарів міських лікарень, керівників підприємств міста, голів політичних фракцій, відбулося урочисте відкриття стаціонарного відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

Завдяки об’єднанню зусиль обласної та міської влади у Кременчуцькому онкологічному диспансері значно покращилися умови лікування хворих та роботи медичного персоналу. Стаціонарне відділення на 50 ліжок зараз розташоване на площі 1200 кв.м. Раніше це було лише 560 кв.м разом з допоміжними службами.

Олександр Удовіченко підкреслив, що це є прикладом ефективної співпраці на користь людям, яка і надалі буде продовжуватися. Галузь охорони здоров’я завжди була і залишається пріоритетною. Ще в поточному році планується здача в експлуатацію пологового будинку в Козельщині та дитячої лікарні в Лохвиці. Враховуючи значний рівень захворюваності на туберкульоз як в Україні, так і в області, у наступному році буде продовжуватися будівництво третьої черги обласного протитуберкульозного диспансеру.

На ремонт приміщень першої міської лікарні, в якому розміщено стаціонар Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру витрачено 4 млн. 700 тис. грн., виділених Кременчуцьким міськвиконкомом. На кошти у сумі 2 млн. 585 тис. грн., виділених обласною радою, Благодійним фондом «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та громадською організацією «Громадянська ініціатива», було придбано медичне обладнання.

Напишіть відгук