Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Молоді фахівці зустрічатимуть Новий 2012 рік у власних квартирах

| Коментарі відсутні

Новий 2012 рік молоді фахівці – лікарі Хорольської центральної районної лікарні зустрічатимуть у власних квартирах. Заступник голови облдержадміністрації Олександр КОВАЛЬ, голова Хорольської райдержадміністрації Віталій Шевчуга, голова Хорольської районної ради Олександр Хребко та головний лікар Хорольської центральної районної лікарні Михайло Виноград 29 грудня поточного року вручили їм ордери та ключі від нових квартир.

Цьому передувало рішення сесії районної ради ще у 2007 році про реконструкцію гуртожитку у восьмиквартирний будинок для молодих лікарів, які приїхали на роботу в Хорольську центральну районну лікарню. Було виконано значний обсяг робіт на загальну суму 780 тисяч гривень, лише 20% з яких склали внески щасливих власників нового житла. 5 сімей лікарів (ЛОР та окуліста, травматолога та акушер-гінеколога, анестезіолога та педіатра, травматолога та невропатолога, сімейного лікаря та ЛОР), а також лікарі хірург, лаборант та судмедексперт тепер забезпечені житлом.

Олександр Коваль – заступник голови Полтавської ОДА, підкреслив, що цей проект є унікальним на теренах Полтавщини. Він заслуговує на популяризацію та поширення на інші регіони області.

Головний лікар Хорольської центральної районної лікарні, депутат обласної ради, голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я обласної ради Михайло Виноград зазначив, що ця подія свідчить про послідовність у вирішенні кадрового питання, що є характерною для районної держадміністрації та районної ради. Розуміючи, що зміна поколінь – процес незворотній, у районі прикладається максимум зусиль для підготовки та забезпечення нормальних умов роботи для молодих фахівців.

Напишіть відгук