Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Нові соціальні ініціативи в медицині

| Коментарі відсутні

12 березня заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль взяв участь в апаратній нараді Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Вів апаратну нараду начальник ГУОЗ Віктор Лисак.

В нараді взяли участь керівники закладів охорони здоров’я м. Полтави та обласних лікувально-профілактичних закладів.

Віктор Лисак зосередив увагу присутніх на необхідності чіткого і конкретного виконання своїх обов’язків, дотримання умов етики і деонтології кожним медичним працівником та покращення інформаційної підтримки структурних змін, що проводяться в галузі охорони здоров’я.

Олександр Коваль розповів про нові соціальні ініціативи, нову якість державної соціальної політики, які були викладені у виступі Президента України Віктора Федоровича Януковича на розширеному засідання Кабінету Міністрів України 7 березня 2012 року.

Олександр Миколайович зосередив увагу присутніх на необхідності організації вільного доступу мешканців Полтавської області в усі заклади охорони здоров’я протягом робочого дня для отримання необхідних медичних послуг, забезпечення роботи безкоштовної «гарячої телефонної лінії» та поліпшення надання медичної допомоги особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Особливу увагу Олександр Коваль зосередив на реалізації в області Національного проекту «Нове життя. Нова якість охорони материнства і дитинства» по створенню обласного перинатального центру.

Також О.Коваль розповів про чотири стратегічні напрямки соціальних реформ. Зокрема було відзначено необхідсть виваженого відношення до інформаційної складової у роботі з підтримки реформування в галузі охорони здоров’я населенням та медичними працівниками.

Напишіть відгук