Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Вручення сучасного обладнання «Амікус» в Полтавській обласній станції переливання крові

| Коментарі відсутні

15 травня 2012 року на Полтавській обласній станції переливання крові за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля, начальника Головного управління охорони здоров’я Віктора Лисака, головного лікаря закладу Володимира Рудікова, медичних працівників відбулося вручення сучасного обладнання «Амікус» за сприяння Міжнародного благодійного фонду «Янгол – України» та ТОВ «Бакмед».
Заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль зазначив, що лінія на зміцнення медичної галузі Полтавської області продовжується. Надзвичайно сучасне обладнання – сепаратор клітин крові – надійшло за рахунок Міжнародного благодійного фонду «Янгол – України» та ТОВ «Бакмед». Цей апарат допоможе забезпечити якісне лікування як дітей, так і дорослих з онкогематологічною патологією, які потребують тромбоконцентрати.
Начальник ГУОЗ ОДА Віктор Лисак повідомив, що підписано меморандум між Міністерством охорони здоров’я України та Міжнародним благодійним фондом «Янгол – України», завдяки якому наша область отримала таке довгоочікуване обладнання. Апарат вкрай необхідний, в першу чергу, хворим на онкогематологічну патологію та дітям, які хворіють на лейкемію, застосовується також при складних хірургічних втручаннях, в акушерстві та гінекології. Важливо, що процес забору та виділення клітин крові проходить в автоматичному режимі, а це гарантує максимальну безпеку як для донорів, так і для пацієнтів.
Відтепер Полтавська обласна станція переливання крові зможе оперативно, використовуючи сучасні методики і обладнання, забезпечувати якісним та безпечним продуктом – тромбоконцентратом – пацієнтів з відповідною потребою.

Напишіть відгук