Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Підготовлено «полігон» для подальшої роботи по створенню обласного перинатального центру

| Коментарі відсутні

Проведення чергового засідання робочої групи облдержадміністрації відбулося безпосередньо на об’єкті реконструкції з Діагностичного на обласний перинатальний центр по вул. Залізній, 17а.

Заступник голови облдержадміністрації, заступник голови робочої групи по створенню обласного перинатального центру Олександр Коваль відзначив, що наразі закінчено етап підготовки та розпочалася системна робота. На сьогоднішній день здійснено певний обсяг робіт на загальну суму 1 млн. гривень. Темпи робіт з реконструкції постійно зростають, зараз працює понад 100 осіб у дві зміни. На даний момент з обласного бюджету виділено 7 мільйонів гривень. Для так званих «чистих приміщень» (операційні, реанімаційні та маніпуляційні зали) від фонду Віктора Пінчука заплановано отримати кошти у розмірі 5 мільйонів гривень.

Начальник Головного управління охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак розповів про хід виконання плану заходів з реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» на Полтавщині щодо створення обласного перинатального центру. Очільник медичної галузі Полтавщини особисто провів представників місцевих засобів масової інформації усіма ділянками семиповерхової будівлі майбутнього перинатального центру.

Члени робочої групи – керівники проектних, будівельних та медичних закладів – розглянули коло питань, які потребують узгодження, зокрема проведення остаточних фінансових розрахунків, придбання обладнання, виготовлення якого потребує певного проміжку часу.

Олександр Миколайович Коваль наголосив на ретельному дотриманні графіку запланованих робіт, подальших ритмічних та злагоджених дій представників всіх причетних до створення обласного перинатального центру служб та організацій. Було дано конкретні доручення членам робочої групи відповідно до профілю їх діяльності.

Напишіть відгук