Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Ситуація по захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції

| Коментарі відсутні

В області продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції, темпи зростання в цілому по області та в більшості міст та районів – невисокі, показники в усіх містах та районах нижче епідпорогових, ситуація звичайна для даного періоду року.

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 тисяч 112 осіб, захворюваність зросла на 4,9% порівняно з попереднім тижнем (на попередньому тижні – ріст на 3,7%). Показник захворюваності – 48,4 на 10 тисяч населення, нижче епідпорогового на 5,3% (епідпоріг – 51,1 на 10 тисяч).

Захворюваність серед дітей також поступово зростає, за тиждень – ріст на 3,8%,  показник захворюваності дітей – 189,1 на 10 тисяч, питома вага дітей серед захворілих – 63,5%, що є звичайним для даного періоду року, показник захворюваності школярів (148,0 на 10 тисяч) не перевищує епідпорогового.

Найвищі показники захворюваності: в Полтавському районі – 67,8 на 10 тисяч, нижче епідпорогового, однак спостерігається ріст за тиждень на 21%;  в м. Комсомольську – 78,2 на 10 тисяч населення, показник нижче епідпорогового, однак спостерігається значний ріст порівняно з попереднім тижнем (на 28%); в Карлівському районі – показник 77,1 на 10 тисяч, нижче епідпорогового, значний ріст захворюваності (на 20%); Полтавському районі – показник 70,8 на 10 тисяч, нижче епідпорогового, захворюваність на рівні попереднього тижня. Високі темпи зростання захворюваності (більш ніж на 25% за тиждень), при значних (близьких до епідпорогових), показниках захворюваності – спостерігаються у В.Багачанському, Гребінківському, Чутівському районах.

Госпіталізовано за тиждень 184 хворих (2,5% захворілих, показник звичайний для області).

Випадків смерті від грипу та ГРІ не зареєстровано.

В області розпочато проведення щеплень проти грипу. З початку епідсезону отримали імунізацію 447 осіб, серед яких 424 – в інтернатних закладах та 18 –  медичних працівників (в інших групах ризику – поодинокі). Щеплення проведені: в Хорольському районі – 230, в Лубенському районі – 100, в Новосанжарському – 112, в Диканському – 5.

Напишіть відгук