Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Шановні учасники французько-української Програми обміну фахівців у галузі медицини та фармації!

| Коментарі відсутні

Французько-українська асоціація співпраці в галузі медицини та фармації (ASFUDS) спільно з Українським лікарським товариством у Львові (УЛТ) оголошує набір претендентів для участі у черговій поїздці до Франції українських лікарів та фармацевтів з 6 по 15 квітня 2013 року.
До програми поїздки уперше включено цілий день у Люксембурзі та унікальний туристичний об’єкт – Церкву Усіх святих у м. Кутна Гора (Чехія), інтер’єр якої виготовлено з людських кісток. Після тривалої перерви до програми включено Відень. Отже, буде цікаво.
Маршрут не дуже втомлюючий, бо має трохи більше 4000 км., з яких 1500 км – денні переїзди. Виключено подвійні нічні переїзди. Готелі у Будапешті, Парижі та Празі.
Програма і перелік документів – у додатку до листа.
В разі прийняття рішення про участь у Проекті просимо не зволікати з підготовкою документів. Після реєстрації у менеджера проекту (0507113798 – Андрій Миколайович) просимо Вас протягом 10 днів подати документи. В іншому разі резервацію Вашого місця буде скасовано і долучитися до групи пізніше буде можливо лише за наявності вільних місць.
Просимо поширити інформацію про поїздку серед Ваших колег, та серед студентів медичних університетів та лікарів-інтернів.
Зичу Вам щасливого та веселого Різдва! Будьте здорові та благополучні!
З повагою,

ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВ – координатор Проекту (0503783769).

Детальна інформація

Перелік необхідних документів

 

Напишіть відгук