Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Ознайомлення з досвідом колег

| Коментарі відсутні

25 січня 2013 року заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак відвідали Дніпропетровський Центр медицини катастроф з метою ознайомлення з досвідом реформування охорони здоров’я у пілотному регіоні, в тому числі над напрацюваннями під час реалізації проекту оновленої системи надання екстреної медичної допомоги населенню.

Було детально вивчено організацію роботи однієї із станцій екстреної медичної допомоги, що обслуговує 1,5 млн. мешканців м. Дніпропетровськ і прилеглих районів, маршрутизацію надання необхідної екстреної медичної допомоги

Також здійснено ознайомлення з підготовкою кадрів у навчально-практичному тренінговому центрі та роботою диспетчерської служби, створення якої є актуальним для Полтавської області.

Було відзначено, що значну частину автопарку служби екстреної медичної допомоги Дніпропетровської області складають машини «Форд» та «Пежо» типу В і С, придбані за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів.

Напишіть відгук