Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Травматологічна служба ліквідує наслідки погодних негараздів

| Коментарі відсутні

28 січня Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, ознайомився з роботою травматологічного пункту 1-ї міської клінічної лікарні.
Було проведено робочу нараду за участю Світлани Порохні, заступника Полтавського міського голови, Віктора Лисака, директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Сергія Котова, начальника міського управління охорони здоров’я і Ганни Селькіної, головного лікаря 1-ї міської клінічної лікарні. Ганна Борисівна розповіла про статистику звернень за медичною допомогою протягом січня поточного року. На відміну від деяких регіонів України, у Полтаві 23-24 січня значного підйому звернень до травматологічного пункту не реєструвалося, у відділенні було додатково підсилено штат чергових бригад медичних працівників. Біля кабінету чергового травматолога створено всі необхідні умови для пацієнтів, які очікують прийому (зокрема, туалетна кімната).

Віктор Петрович відзначив, що Департаментом охорони здоров’я ведеться постійний моніторинг ситуації по всій області. Статистичні дані говорять про те, що у січні в області кількість звернень за травматологічною допомогою не перевищувала середньостатистичну.
Фахівці підкреслили, що полтавці, у разі необхідності, можуть звертатися за медичною допомогою до травматолога лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання.

Олександр Миколайович Коваль зауважив, що населення повинно бути поінформованим, що у разі виникнення запитань і непорозумінь щодо діяльності закладів охорони здоров’я необхідно звертатися до їх керівників, висловлювати усі проблеми.

Напишіть відгук