Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Медрада 2013

| Коментарі відсутні

30 січня 2013 року відбулася медична рада Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського за підсумками діяльності у 2012 році. У роботі медичної ради взяли участь начальник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак та проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, кандидат медичних наук доцент, завідувач курсу дитячої хірургії ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Ігор Ксьонз.

Із доповіддю на засіданні виступив головний лікар ПОКЛ Євген Скалянський. Він відзначив, що за звітній період фахівцями обласної поліклініки було прийнято понад 124 тис. пацієнтів. Відмічається зменшення кількості проконсультованих хворих на 8,6% у порівнянні з 2011р.

Протягом минулого року у закладі проліковано понад 24 тисячі хворих , що перевищило заплановані показники. У порівнянні з минулим роком проліковано на 0,9% хворих більше. Серед госпіталізованих до обласної клінічної лікарні питома вага сільських жителів складає 62,7% (2011р. – 62,4%).

Середня тривалість перебування хворого на ліжку знизилась до 9,5 днів (2010р. – 10,4 днів, 2011р. – 9,8 днів).

У минулому році продовжувалася робота по наближенню високоспеціалізованої медичної допомоги до жителів сільської місцевості.

За 2012 рік всі відділення лікарні виконали план по лікуванню диспансерних хворих на третинному рівні.

За 12 міс. 2012р. кількість звернень громадян, у порівнянні з аналогічним періодом 2011р. зросла, надійшло для розгляду 276 листів, заяв, скарг (за 12 міс. 2011р. – 205, за 12 міс. 2010р. – 251), що становить 2,2 на 10 тис. населення області (проти 1,65 на 10 тис., за 12 міс. 2010р. – 2,0).

Про результати роботи окремих структурних підрозділів проблеми та перспективи їх вирішення розповіли заступники головного лікаря та завідуючі відділеннями.

Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Ігор Ксьонз розповів про підготовку та перепідготовку лікарів у цьому навчальному закладі.

Начальник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак поставив завдання перед фахівцями обласної клінічної лікарні продовжувати роботу по забезпеченню роботи високоспеціалізованого закладу третинного рівню і підкреслив необхідність зменшення навантаження на пацієнтів цього закладу. Керівник галузі охорони здоров’я зупинився на необхідності дотримання в роботі принципів етики і деонтології, підвищенні рівня професіоналізму кожного працюючого, раціонального використання наявних матеріально-технічних ресурсів.

Напишіть відгук