Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Проект, який дбає про гіпертоніків, необхідно реалізовувати впевнено і відповідально

| Коментарі відсутні

13 березня 2013 року заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль взяв участь у селекторній нараді Департаменту охорони здоров’я ОДА. У нараді приймали участь начальники управлінь охорони здоров’я Полтави, Кременчука, Комсомольська, головні лікарі обласних, міських та районних лікувально-профілактичних закладів, головні державні санітарні лікарі районів та міст області, головні лікарі центрів ПМСД і керівники аптечних закладів комунальної мережі ПОКП «Полтавафарм», перебуваючи у студіях міст та районів області.

На селекторній нараді були ретельно розглянуті питання, пов’язані з  подальшою реалізацією проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я, детально проаналізував ситуацію щодо реалізації Проекту у кожному районі та місті Полтавської області та охарактеризував роль і місце Центрів первинної медико-санітарної допомоги у цьому процесі. Він акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання розроблених графіків виїздів у населені пункти кожного регіону області. Також Віктор Петрович підкреслив, що робота працівників галузі охорони здоров’я полягає не лише у забезпеченні необхідними лікарськими засобами хворих на артеріальну гіпертензію, відповідно до положень пілотного проекту, а й у профілактиці на підставі вивчення факторів ризику виникнення і поширення цього захворювання.

Олександр Коваль підсумував, що необхідно активізувати діяльність серед населення, забезпечити рух вперед по реалізації проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, ініційованого Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, а також забезпечити відповідальність за реалізацію проекту, в тому числі і голів районних державних адміністрацій.

Напишіть відгук