Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Свято здійснення дитячих мрій

| Коментарі відсутні

Приєднавшись до міжнародної спільноти, українці вже 15 років поспіль відзначають День захисту дітей. Цього дня в усіх населених пунктах відбуваються заходи, спрямовані на захист прав, життя і здоров’я дітей.

Вперше подібне свято відбулося у 1925 році. Тоді Генеральний консул Китаю в США зібрав групу дітей-сиріт і провів для них свято. Цього ж дня у Женеві відбулася Міжнародна конференція з дитячих питань і її учасниками було прийнято рішення про заснування свята для допомоги вирішення потреб дітей.

Дитяче свято, яке започаткували дорослі, відзначалося і в місті Полтаві.

У теплий літній сонячний день діти, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру, приймали численних гостей. І, за традицією, гості приходили з подарунками.

Здійснити мрії хворих на туберкульоз дітей виявили бажання представники як державних, так і неурядових організацій.

Волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста України – студенти Полтавського базового медичного коледжу – провели з дітьми конкурси, активні рухливі ігри та вікторини.

Задоволення отримали всі учасники цього дійства: діти – солодощі, іграшки, канцтовари тощо, а волонтери – задоволення від спілкування з дітьми та добрих справ.

Представники різних релігійних конфесій, які завітали після волонтерів, надали духовну та молитовну підтримку хворим дітям, вселили надію на швидше одужання та провели різноманітні ігри.

Представники Благодійної Асоціації «Світло надії» також привітали із Днем захисту дітей маленьких пацієнтів, які зараз лікуються у дитячому відділенні обласного протитуберкульозного диспансеру, та підготували для них розважальну програму з інтерактивними іграми, конкурсами та костюмованими Машею та Ведмедем. Забавки з улюбленими мультгероями не залишили нікого із присутніх байдужими. На малечу чекав і десерт – традиційні солодощі.

На додачу до цього, бібліотека лікувального закладу поповнилась книгою полтавського письменника Степана Вовкодава «Найкращі друзі». Відтепер для найменших нову казочку на ніч створюватимуть герої його книги.

Діти відчули теплоту і любов, увагу і турботу дорослих. Подорож у казкову країну Дитинства вдалася на славу!

Напишіть відгук