Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Щоб кожна лікарня мала привабливий вигляд

| Коментарі відсутні

12 серпня 2013 року директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак на території Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського провів робочу нараду з керівниками обласних та міських м. Полтави лікувально-профілактичних закладів.

Віктор Петрович акцентував увагу на важливості створення комфортних та безпечних умов для перебування пацієнтів та роботи медичних працівників в кожному медичному закладі області.

Було доведено вимогу підсилити відповідальність кожного працівника за виконання своїх функціональних обов’язків, здійснити підбір кваліфікованих кадрів з урахуванням вимог сьогодення. Було дано доручення розробити відповідний дизайн кожного із відділень.

Очільник галузі охорони здоров’я Полтавщини звернув увагу на необхідності ретельного облаштування території закладів та їх естетичного оформлення, зокрема – квітковими клумбами.

Було запропоновано звільнити медичні заклади від розміщення торгівельних точок, натомість створивши зони відпочинку для хворих.

Віктор Лисак зобов’язав всіх керівників розглянути стан, якість та оформлення, а також розміщення та зміст  інформаційних матеріалів у відділеннях лікувально-профілактичних закладів.

Було дано відповідні доручення, спрямовані на покращення загального вигляду та функціонування  медичних закладів.

Напишіть відгук