Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

На Полтавщині проходить розширена виїзна Колегія МОЗ України

| Коментарі відсутні

Упродовж двох днів, 12-13 грудня 2013 року, на Полтавщині відбувається розширена виїзна Колегія Міністерства охорони здоров’я України. У роботі Колегії беруть участь Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова та заступник Міністра Олександр Толстанов, головні та позаштатні спеціалісти МОЗ з питань акушерства та гінекології, ендокринології, керівники та відповідні фахівці територіальних установ охорони здоров’я України, керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я облдержадміністрацій, ректори вищих навчальних медичних закладів, члени Колегії Міністерства охорони здоров’я.

12 грудня учасники розширеного засідання Колегії МОЗ України ознайомилися з досвідом роботи полтавських медиків, відвідавши лікувально-профілактичні заклади міста Полтави. Зокрема, відбулося ознайомлення з наданням медичної допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД у стаціонарному відділенні обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом; також оглянули Полтавський міський клінічний пологовий будинок, амбулаторію сімейної медицини № 3, обласний перинатальний центр та інші заклади.

На засіданні тематичних груп розглянуто питання:

– виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік та організація медичного обслуговування населення на первинному рівні: досвід та вирішення проблем;

– стану кадрового забезпечення та підготовки кадрів для закладів охорони здоров’я первинного рівня;

– проблемних аспектів та шляхів їх вирішення щодо надання медичної допомоги дітям та матерям.

Після проведення засідань чотирьох тематичних груп заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов провів «круглий стіл» щодо організації та вирішення проблемних аспектів медичного обслуговування населення у непілотному регіоні.

Напишіть відгук