Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Користь очевидна

| Коментарі відсутні

Не лише пройти безкоштовні флюорографічні обстеження, а й отримати додаткові знання з питань туберкульозу мали змогу мешканці полтавського краю під час місячника боротьби з туберкульозом, який триває в області з 1 березня.

Близько 13 тисяч бажаючих з міст Полтави та Кременчука, Гадяцького та Оржицького районів отримали висновки фахівців про стан своєї бронхолегеневої системи. Виявлено 42 особи з підозрою на туберкульоз. Також у близько 400 оглянутих було діагностовано зміни в легенях, у 18 – стани після перенесеного туберкульозу. Усі, хто потребував додаткових обстежень, були направлені до лікувально-профілактичних та протитуберкульозних закладів за місцем проживання для проведення додаткових обстежень та призначення лікування.

Представники державних та неурядових організацій, засобів масової інформації працювали спільно – інформували про перші ознаки туберкульозу та заходи профілактики, переконували у доцільності своєчасного звернення за медичною допомогою, ефективності лікування та шкоди самолікування.
Таким чином ліквідовувались прогалини у знаннях населення щодо питань туберкульозу, виявлені під час проведення анкетних опитувань та бліц-інтерв’ю.

Напишіть відгук