Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Полтавські медики за кілька годин зібрали ліки для військових

| Коментарі відсутні

Разом з волонтерською групами ГС ЛГО «Полтавська громада» та ЄІЦ «Полтава-Майдан» спільнота медичних працівників вкотре долучилася до волонтерських ініціатив по забезпеченню українських військових та добровольців з Полтавщини, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України.

Начальник відділу кадрів Департаменту охорони здоров’я Олександр Миколайович Оглобля разом з волонтерами привіз в облдержадміністрацію (кім.118) цінний вантаж – кілька коробок ліків та медичних засобів. Як розповіла Наталія Талипіна, координатор ЄІЦ «Полтава-Майдан», медичні працівники і фармацевти постійно допомагають готувати гуманітарні передачі на «передову», але 10 липня допомога знадобилась терміново – військові повідомили про нагальні потреби, а часу до відправки машини залишилось небагато. Зателефонувавши Олександру Миколайовичу о 8-й ранку, через три години волонтери отримали величезну «аптечку»:

- Тут усе, про що просили військові: знеболювальні, еластичні бинти, протизапальні, протизастудні, знезаражувальні, навіть засоби місцевої анестезії, – розповів Олександр Оглобля. – Ми звернулись до комунального підприємства «Полтавафарм», де є змога купувати ліки без зайвих комерційних закруток, а ще самі працівники дуже активно долучились і частково покрили витрати.

- Люди відгукуються дуже активно, – говорить Віра Маслак, голова ГС ЛГО «Полтавська громада». – За три дні у нас зібралась велика передача військовим. По забезпеченню блок-постів у зоні АТО, найближче до активних бойових дій спостерігається різна ситуація, особливо по медикаментах. Коли ми вперше там побували, то в БТРі навіть перекису водню не було, зараз пішло забезпечення, нарікань майже немає, але коли хлопців кудись переводять у нове місце, тоді починається сильна нестача. До «гарячих» точок волонтери не можуть доїхати, доводиться залучати людей, які можуть зробити передачу на найвіддаленіші точки «передової». Головне, що працюємо з надійними людьми.

Того ж дня вантаж з ліками, разом з провізією і бронежилетами, відправився у зону АТО, де вже чекають земляки.

Напишіть відгук