Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Допомога у подоланні соціально небезпечних захворювань

| Коментарі відсутні

Днями у рамках реалізації проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб моніторингу і контролю» (далі – Проект) та на виконання Меморандуму про співпрацю між Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та Проектом очільник медичної галузі області Віктор Лисак зустрівся з директором Всесвітнього підрозділу з ВІЛ/СНІДу в Україні Центру контролю та профілактики захворювань США Чарльзом Вітек, фахівецем у галузі охорони здоров’я відділу глобальної епідемії ВІЛ/СНІДу Олександром  Лебегою, директором Проекту Наталією Заїкою.

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак детально охарактеризував основні аспекти організації системи охорони здоров’я області, проаналізував здобутки галузі та окреслив плани на майбутнє. Позитивні зрушення на шляху подолання епідемії ТБ/ВІЛ ко-інфекції в області вдалося досягти завдяки діяльності Проекту спільно з командою професіоналів як державного, так і неурядових секторів.

Міжнародні експерти ознайомилися з роботою обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом (Даниленко О.В.), обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру (Печериця В.Г.). Для оцінки відповіді області на епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу було заповнено новий інструмент моніторингу, що розробили фахівці Центру контролю та профілактики захворювань США, який показав високий результат.

Проект «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб моніторингу і контролю» презентував обласному Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та обласному клінічному протитуберкульозному диспансеру комп’ютерну техніку для використання в роботі.

Напишіть відгук