Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Фахівцями Полтавщини освоєно засоби візуалізації стратегічної інформації у протидії ВІЛ/СНІДу

| Коментарі відсутні

У рамках реалізації Проекту USAID RESPOND «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» в місті Полтаві проведено регіональну зустріч партнерів на тему «Використання засобів візуалізації стратегічної інформації для прийняття рішень в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу». Метою зустрічі було посилення потенціалу посадовців регіональних державних закладів та фахівців неурядових організацій щодо застосування стратегічної інформації для обґрунтування та підготовки управлінських рішень.

На зустрічі фахівці Проекту презентували розроблену базу даних ключових показників в сфері ВІЛ/СНІДу «Регіональні профілі он-лайн», а також низку інтерактивних карт щодо послуг у сфері ВІЛ/СНІДу у Полтавській області.

Учасники тренінгу, завдяки отриманій теоретичній інформації та виконанню практичних завдань, навчилися використовувати засоби візуалізації, розроблені Проектом  USAID RESPOND, для обґрунтування та підготовки управлінських рішень у сфері охорони здоров’я, застосовувати бази даних та карти щодо надання послуг у сфері ВІЛ/СНІДу в Полтавській області.

Напишіть відгук