Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Скайп-нарада з Арвідасом Скорупкасом

| Коментарі відсутні

13 лютого поточного року за участю головних фахівців Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА та головних лікарів обласних лікувально-профілактичних закладів відбулась скайп-нарада з головним радником Міністра охорони здоров’я Республіки Литва паном Арвідасом Скорупкасом.

Було розглянуто ряд актуальних питань стосовно надання гуманітарної допомоги, лікування поранених в зоні АТО, реформування галузі охорони здоров’я.

Очільник медичної галузі Полтавщини Віктор Лисак окреслив найбільш важливі питання, що стосуються галузі охорони здоров’я області. Зокрема, Віктор Петрович акцентував увагу на організації надання первинної та екстреної медичної допомоги, лікуванні хворих на серцево-судинні захворювання за допомогою новітніх інвазивних методів, створенні на Полтавщині чотирьох сучасних кардіологічних центрів.

Головний радник Міністра охорони здоров’я Литви пан Арвідас Скорупкас, у свою чергу, поділився досвідом вирішення аналогічних питань в Литві, відповідно до європейських стандартів.

На завершення скайп-наради було прийнято рішення щодо продовження співпраці між Полтавською областю та Литвою у галузі охорони здоров’я. Для налагодження більш тісної співпраці в лютому місяці цього року Литву відвідає начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Володимир Мохначов.

Напишіть відгук