Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Відкритий лист-звернення до полтавської громади

| Коментарі відсутні

Медична та фармацевтична громадськість Полтавщини обурена безпідставнимизвинуваченнями  деяких громадських активістів щодо діяльності галузі охорони здоров’я області, що публікуються на сторінках регіональних Інтернет-видань та на різних нарадах.

Сьогодні медична галузь працює, незважаючи на низький рівень оплати праці, який є найнижчим серед галузей народного господарства. Щоденно надається необхідна  медична допомога тисячам мешканців області, проводяться всі необхідні заходи для демобілізованих бійців із зони воєнного конфлікту. Окрім цього медицина Полтавщини увійшла до одного з чотирьох регіонів України, як пілотний проект Світового Банку,спрямованийна зниження смертності від серцево- судинних захворювань, організовано співпрацю з численними міжнародними проектами.  Проекти ЄС : «Фінансування та управління в сфері охорони здоров’я», «Підтримка в розробці системи медичних стандартів», «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні»; проекти USAID: «Здоров’я матері та Дитини», «Разом до здоров’я», запроваджується проект «Удосконалення системи фінансування протитуберкульозної служби»; Грантова програма уряду Японії «Кусаноне»; субпроект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

15-16 квітня Полтавщину відвівали 10 міжнародних експертів Всесвітньої Організації охорони здоров’я, які приймають участь у місії зкомплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу України та дали високу оцінку проведеній роботі на території області.

Протягом 2014 року завдяки злагодженості медичної громади постійно проводиться робота по наданню матеріальної допомоги бійцям АТО (медикаменти, автомобілі, постільна білизна, м’який та твердий інвентарі і багато іншого)

Але є деякі люди, які не бачать, або не хочуть бачити ті позитивні напрацювання, що сформувалися в медичній галузі. Їм не цікаві наші здобутки. Вони постійно блокують нашу роботу, намагаються її дискредитувати. Ми активно співпрацюємо з громадськістю, з тими, хто бажає з нами працювати. А всі проблемні питання та чутки потрібно вирішувати спокійно за круглим столом. Як і в інших галузях, в охороні здоров’я теж існують проблемні питання, які потребують вирішення як на державному, так і на місцевому рівнях.

Шановні мешканці області!

Звертаємось до вас з пропозицією не піддаватись на провокації та підбурюваннядо насильницьких дій і проявів агресії по відношенню до медичних працівників.

Медична громада області

Напишіть відгук