Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

У Полтаві нагородили медсестер з усієї України

| Коментарі відсутні

14 травня Полтава гостинно зустріла представників однієї з найгуманніших професій – медичних сестер, з 23-ох областей нашої держави, в тому числі з Донецької та Луганської областей.

Делегацiя

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя урочисто відкрилась Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології в роботі медичної сестри». Учасники своєю присутністю вкотре засвідчили, що Україна – єдина, а медсестри України – дружня неподільна родина.

На початку конференції особливими щирими словами вдячності, хвилиною мовчання та неофіційним гімном-реквіємом «Пливе кача» було вшановано пам’ять кращих синів та доньок України, які загинули у наші дні за щасливе майбутнє України. Серед них – Тетяну Курбан, медсестру з Луганської області, та Надію Руднєву, медсестру з міста Краматорськ Донецької області.

Вшанування

Від імені колегії Міністерства охорони здоров’я України учасників конференції привітала директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Тетяна Чернишенко. Вона порівняла подвиг медичних сестер у роки Другої Світової війни з щоденною самовідданою працею сучасних українських медичних сестер, які надають необхідну медичну допомогу, рятуючи поранених у зоні АТО. Тетяна Іванівна також зачитала привітання Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер, який відзначався 12 травня, та проведення цієї науково-практичної конференції.

Чернишенко

Зі привітаннями до колег звернулися президент Асоціації медичних сестер України Галина Івашко та президент Асоціації медичних сестер Полтавської області Людмила Самолеліс. Галина Івашко висловила щирі слова вдячності офіцерам батальйону «Чернігів», які вивезли з зони бойових дій медсестер, присутніх на цій конференції.

Вашко

Від імені медичної громадськості Полтавщини та науковців ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» учасників конференції привітали заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко та професор Ігор Кайдашев.

Курилко Кайдашев

Кращих з кращих медичних сестер було нагороджено Почесними грамотами та подяками Міністерства охорони здоров’я України, грамотами Асоціації медичних сестер України та Полтавської області.

Серед інших отримали свою заслужену винагороду і головна медична сестра комунального закладу Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Іллі Мечнікова Наталія Шульгіна, головна медична сестра комунального закладу Маріупольська міська лікарня №2 Донецької області Ніна Кириленко, головна медична сестра міської лікарні №1 м. Слов’янськ Донецької області Ніна Даценко та багато інших.

Окремо учасники заходу привітали делегації з Донецької та Луганської областей. Їм вручили презенти від спонсорів конференції.

Проте сумною нотою прозвучала згадка про медичну сестру із Луганська – Валентину Токар, яка нещодавно загинула у ході бойових дій. У неї залишилася донька 6,5 років, яка цього року піде до школи. Їй спонсори подарували шкільний рюкзак та інші подарунки.

Під час дводенної науково-практичної конференції буде розглянуто низку актуальних питань, що стосуються роботи сучасної медичної сестри.

Напишіть відгук