Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Стартує реалізація Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

| Коментарі відсутні

19 червня відбулась селекторна нарада в режимі відео конференції під головуванням міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі і його заступника Ігора Перегінця. До обговорення запросили спеціалістів 8 областей, що беруть участь у спільному зі Світовим банком інвестиційному проекті «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

На виконання умов набрання чинності Угодою про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку  №8475-UA від 19 березня 2015 року Міністерством охорони здоров’я України спільно з обласними державними адміністраціями областей-учасників проекту здійснені передбачені Угодою про позику заходи.

–                   Спільний інвестиційний проект Міністерства охорони здоров’я України і Світового банку – локомотив наших реформ. Ми повинні дуже серйозно підійти до реалізації цього проекту, – наголосив міністр Олександр Квіташвілі. – Одна з найбільш відповідальних його складових – торги за вимогами Світового банку. Це важливий антикорупційний момент.

У Полтавській області, де буде реалізовуватися наймасштабніший в Україні субпроект, розпорядженням голови облдержадміністрації створена Група управління субпроектом «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області». Її очолив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

–                   Полтавщина реалізовуватиме проект національного значення, який 2 роки ретельно готувала. На цей передбачається значний ресурс – більше 41 мільйону доларів. Наша задача зараз – успішне проведення торгів і закупівель за правилами Світового банку. Вже створена конкурсна комісія, затверджене положення, а також підбір технічних працівників, – прокоментував старт проекту Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. – Ми забезпечимо обладнанням для діагностики та надання допомоги хворим на серцево-судинні захворювання лікувально-профілактичні заклади усіх рівнів: від сільських ФАПів до закладів третинного рівня.

У рейтингу готовності до реалізації проекту Полтавська область посідає четверте місце – фахівцям залишилось затвердити технічні завдання. Трійку лідерів утворили Львівська, Дніпропетровська і Волинська області.

Напишіть відгук