Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Трьох богатирів з Полтавського обласного перинатального центру виписали додому

| Коментарі відсутні

Щасливими батьками одразу трьох немовлят стали Анатолій та Леся Колос із села Поділ Великобагачанського району. Довгих15 років вони чекали на те, аби в їхній сім’ї з’явилося поповнення. А 25 серпня цього року у них народилося одразу троє богатирів. Батьки вже обрали й імена своїм синочкам – Ярослав, Станіслав та Владислав.  35-річна породілля Леся ділиться своїми враженнями і стверджує, що вона й досі не може усвідомити великої радості й щастя материнства. Разом із чоловіком до народження трійні вони виховували двох прийомних дітей, тепер в сімї їх п’ятеро. І породілля і трійня почуваються добре, розповідають медики, хоча пологи були передчасними. Подружжя Колосів дуже вдячні медичним працівникам перинатального центру, які виходжували їхніх немовлят.

Вікторія Ващенко, заступник головного лікаря з акушерства та гінекології Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, керівник обласного перинатального центру констатувала, що за час існування закладу, а відкрився він у грудні 2012-го, тут народилося три трійні. Остання – 25-го серпня цього року. Дітки з’явилися на світ передчасно: на 31-му тижні вагітності шляхом кесаревого розтину, а виписали хлопчиків додому лише зараз. «До 31-32-х тижнів – це хороші результати виношування таких вагітностей. Після того, як вони 6 тижнів у нас перебували, ми їх сьогодні вже виписали додому. Трійні у нас – велика рідкість, а от двійні народжуються часто, до 80-90-та на рік. Породіль, які стають мамами у зрілому віці, зараз багато. Минулоріч жінка народила дитину у 46 років. Це була її перша вагітність», – зазначила керівник центру.

Завдяки сучасній медичній базі фахівці Полтавського обласного перинатального центру працюють за методами, які практикують у кращих світових клініках. Результати роботи модернізованого закладу третинного рівня підтверджують, що медики Полтавщини вміють і можуть супроводжувати вагітних із проблемами, приймати ускладнені пологи, виходжувати новонароджених у кризовому стані, а також надавати необхідну медичну допомогу жінкам та немовлятам у післяпологовий період. Тож завдяки якісному медичному обслуговуванню кожна жителька Полтавського регіону отримує надійні гарантії того, що вагітність й пологи пройдуть без ускладнень.

Напишіть відгук