Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

«Допомагати тим, хто опинився в біді, і хто цього потребує»

| Коментарі відсутні

Саме під таким гуманним гаслом працює команда Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Адже основною метою їх повсякденної роботи є захист гідного життя людини та здоров’я, попередження та полегшення людських страждань.

Щоб проаналізувати роботу за останні 5 років, визначити невідкладні завдання, розглянути як досягнення, так і недоліки у своїй роботі, її учасники зібралися на чергову ХХІV обласну звітно-виборну конференцію.

У заході взяли участь Президент Національного Товариства Червоного Хреста України Іван Усіченко, заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, керівники осередків  Червоного Хреста міст та районів області.

Головуючим на конференції був голова обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Олександр Кувічка.

Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста країни Ірина Плюсніна розповіла про роботу, яка проводилась протягом п’яти  років обласною організацією Товариства. За словами очільника, цей період видався непростим і напруженим. Це пов’язано з початком бойових дій на Сході. До 2014 року організація проводила свою роботу згідно з плановими завданнями, поступово зміцнюючи матеріально-технічну базу, вирішуючи нагальні кадрові питання, налагоджуючи співпрацю з галуззю охорони здоров’я, соціального захисту, державними органами влади та неурядовими організаціями. Велика увага приділялась пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, реалізації комплексних національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста. Ірина Аркадіївна відмітила, що «на початку 2014 року розпочався новий період в історії нашої країни, нові випробування як для суспільства, так і для Товариства Червоного Хреста. Обласна організація активізувала роботу по збору натуральної допомоги, поповненню складів для надзвичайних ситуацій, активного збору коштів для постраждалих. По всій області було організовано 6-ти, 8-ми та 12-годинні курси для населення з надання першої допомоги. Терміново було створено та оснащено мобільний загін волонтерів для надання першої допомоги при будь-яких випадках. Обласна та міські організації надавали допомогу батальйону «Полтава», які проходили лікування та реабілітацію у військовому госпіталі. Сотні небайдужих полтавців здавали кров для порятунку поранених солдатів».

Завдяки підтримці Національного Комітету Червоного Хреста, братніх Національних Товариств з Німеччини та Китаю гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму майже 3 млн. грн. отримали обласні лікувально-профілактичні заклади, а пункти прокату Червоного Хреста поповнились новим реабілітаційним оснащенням.

Червоний Хрест області продовжує брати активну участь у реалізації програм контрольованого лікування та соціального супроводу хворих на туберкульоз. Завдяки цим програмам під наглядом патронажних сестер Товариства 363 хворих на туберкульоз отримують не лише контрольоване лікування, а й психологічну та соціальну підтримку.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло висловив щиру подяку за сумлінну працю працівникам Товариства Червоного Хреста. Він підкреслив значимість існування організації для населення та відмітив роботу,  яка проводиться. Олег Євгенович підкреслив, що Червоний Хрест – це організація, де присутні гуманність, доброта, повага та любов до людей, небайдужість до чужої долі. А такі риси – основа взаєморозуміння, на якій будуються відносини між людьми.

За досягнуті успіхи у роботі та відданість своїй справі кращих представників Червоного Хреста було нагороджено Почесними грамотами та статуетками «За гуманізм, за милосердя».

У результаті відкритого голосування головою обласної організації Товариства Червоного Хреста України на наступний період знову було обрано Плюсніну Ірину Аркадіївну.

За підсумками роботи звітно-виборної конференції прийнято Постанову щодо оцінки роботи Товариства Червоного Хреста та подальших планів на майбутнє.

Напишіть відгук