Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Литовські партнери проведуть навчання для полтавських медиків

| Коментарі відсутні

В області ще у березні місяці поточного року розпочалася українсько-литовська співпраця у системі психосоціальної реабілітації учасників АТО. У якості партнерів уряд Литви обрав Полтавську та Дніпропетровську області.

Нещодавно литовська делегація на чолі з радником Міністра охорони здоров’я Литви Арвідасом Скорупскасом, директором Вільнюського центру лікування розладів із залежностями Емілісом Субатою та директором Вільнюського центру психічного здоров’я Мартинасом Марцінкевічусом зустрілась з керівництвом Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. Мова йшла про основні етапи реалізації пілотного проекту щодо створення на Полтавщині Центру кризового втручання та комплексного вирішення проблемних питань.

За словами Арвідаса Скорупскаса, з 23 по 30 листопада литовські фахівці навчатимуть 30 полтавських колег працювати в командній системі з психосоціальної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей. За європейською системою, з тими, хто потребує психосоціальної реабілітації, повинна працювати мультидисциплінарна команда у складі психолога, психотерапевта, психіатра, медичної сестри і соціального працівника та ерготерапевта.

Литовські експерти спільно із фахівцями Департаменту охорони здоров’я ознайомилися з роботою спеціалізованих служб.

Під час спілкування в обласних наркологічному та психоневрологічному диспансерах, клінічній психіатричній лікарні ім. О.Ф.Мальцева, обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни відбувся обмін досвідом та обговорення шляхів подальшої співпраці.

Напишіть відгук