Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Система «ProZorro» ще раз довела свою ефективність

| Коментарі відсутні

16 листопада через систему «ProZorro» свій перший електронний аукціон провів Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер.

Головний лікар закладу Орест Вовк ознайомив із підготовчим етапом електронних торгів.  Він зазначив, що враховуючи нагальність потреби закладу, перш за все, у препаратах хіміотерапевтичного ряду для проведення хіміотерапії, було прийнято рішення – на зекономлені кошти, які були в закладі у процесі перерозподілу від інших закупівель, провести закупівлю  препарату цисплатин в розмірі 200 тис. грн. Підготовка до електронних торгів пройшла у короткі терміни, адже електронна система дає можливість не збирати цілу купу документів, які зазвичай не потрібні. На цю допорогову закупівлю поступило три пропозиції. Під час торгів другий учасник різко знизив ціну. Переможцем стало ТОВ «Компанія «УКРОПТПОСТАЧ». На даний час проходить оцінка поданої учасником пропозиції та всіх документів. «Закупівля пройшла вдало. В результаті маємо не тільки  економію  в часі, а й у коштах. Адже заклад зекономив 66 тис. 150 грн. На них ми плануємо провести закупівлю препарату цисплатин у наступних електронних торгах. Тож на початок 2016 року матимемо певний запас», – підкреслив Орест Ярославович.

Очільник закладу також відмітив, що система електронних закупівель «ProZorro» дозволяє відкрито і прозоро проводити закупівлі, тим самим збільшуючи ефективність бюджету і зменшуючи можливість корупції. Ця система також є інструментом і для громадськості, адже за її допомогою будь-яка людина, яка має доступ до Інтернету, може зайти на сайт і в режимі он-лайн подивитися, як проходять торги, хто в них бере участь, які постачальники, які ціни, хто виграв, хто був на другому, третьому місці. Тобто система зроблена для громадян, щоб максимально прозоро висвітлювати інформацію про державні закупівлі.

Напишіть відгук