Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Полтавський обласний Центр здоров’я пропонує антигрипозний Інтернет-флешмоб

| Коментарі відсутні

Окрім традиційних порад по боротьбі із сезонними застудами, грипом і ГРВІ, а також роз’яснень про небезпеку самолікування та наслідків грипу, Полтавський обласний Центр здоров’я вирішив почати незвичну інформаційну кампанію і опублікувати міні-серію  жартівливих «антигрипозних» Інтернет-мемів.

На сторінці організації у соцмережі Facebook (https://www.facebook.com/ocz.poltava/) викладено перші постери у стилі someecards. Фахівці Центру здоров’я вважають, що інформація про складну епідеміологічну ситуацію на Полтавщині додає пригніченого настрою, що теж негативно відбивається на імунітеті. І оскільки чимало активних і зайнятих людей більшість часу проводить в Інтернеті,  то постериі нагадають  їм про профілактику, і не набриднуть великими текстами з загальновідомими фактами.

Усіх небайдужих і креативних запрошують продовжувати серію постерів із власними дотепними жартами (тільки без «чорного» гумору), а також поширювати уже викладені на сторінці, з нагадуванням про елементарні правила профілактики грипу. Під хеш-тегом #ocz_poltava, #стоп_грип можна поширювати і інші матеріали, корисні для просвітництва населення.

Напишіть відгук