Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Диспетчери екстреної медичної допомоги отримали нову літню уніформу

| Коментарі відсутні

100 новеньких комплектів спецодягу було пошито завдяки благодійникам. Вони радо відгукнулися на прохання головного лікаря Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександра Лавренка

Створення єдиної оперативно-диспетчерської служби наразі завершується відповідно до ст. 8 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у рамках Національного проекту «Вчасна допомога» для зменшення часу прибуття бригад екстреної медичної допомоги до пацієнта.

«Уже проведено організаційну реструктуризацію диспетчерської служби та виконано масштабні роботи з її технічної модернізації із використанням сучасних GPS-технологій, телекомунікаційного обладнання та серверно-комп’ютерних комплексів. Рухаємось далі у напрямку удосконалення роботи служби», – розповів Володимир Мохначов, начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Проте назріла необхідність у придбанні нової уніформи для диспетчерів служби. Нині адміністрація Центру екстреної медичної допомоги не має можливості використовувати бюджетні кошти на закупівлю спецодягу для працівників. На допомогу прийшли спонсори — Всеукраїнський Благодійний фонд “Хелп Груп”, мережа автозаправок “Автотранс” та мережа соціальних магазинів “Аврора”.

«Ми звернулась за допомогою до спонсорів, які миттєво відгукнулись на це прохання і вже за три тижні пошили сотню комплектів літніх костюмів на загальну суму понад 44 тис. грн. для диспетчерів єдиної оперативно-диспетчерської служби», – говорить головний лікар центру О.Лавренко.

Від імені всього колективу закладу керівник подякував благодійникам та вручив їм Подяку.

Спонсори назвали цю допомогу дуже важливою для себе, адже кожен день, 24 години на добу працівники центру екстреної медичної допомоги рятують здоров’я та життя полтавцям як янголи-охоронці.

«Коли ми дізналися про потребу у новій формі, ми без будь-яких вагань вирішили взяти участь у цій добрій справі!» – запевнив Давид Джалагонія – керівник ВБФ «Хелп груп».

Красу, якість та зручність нової уніформи відзначили працівники центру. Диспетчер Вікторія Медвідь подякувала за увагу до потреб та поділилась враженнями.

«Оскільки диспетчерська – обличчя екстреної меддопомоги, всі диспетчери мають такий новий спецодяг. Будемо ще красивішими!» – шуткує пані Вікторія.

Напишіть відгук