Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Підбито підсумки роботи Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського за 9 міс. 2016 року

| Коментарі відсутні

Днями відбулося засідання медичної ради Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. На ній було проведено аналіз діяльності закладу за 9 місяців 2016 року.

У роботі медичної ради взяли участь керівники обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, науковці ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія”, завідувачі відділеннями Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

Обласна клінічна лікарня є третинним рівнем надання медичної допомоги в області. В лікарні отримують високо спеціалізовану медичну допомогу найбільш складні хворі з використанням сучасних медичних технологій та обладнання. Також у лікуванні пацієнтів беруть участь науковці ВДНЗУ “УМСА”.

Підводячи підсумки роботи лікарні за 9 місяців головний лікар обласної клінічної лікарні Григорій Оксак зазначив, що спеціалістами лікарні, проконсультовано у поліклініці майже 80 тис. хворих, фахівцями ВДНЗУ “УМСА” – понад 5 тис. хворих.

У стаціонарних відділеннях проліковано 19,5 тис. хворих, що на 1 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року. До 62% збільшилась питома вага пролікованих сільських жителів. Найбільше хворих направлено на госпіталізацію в обласну лікарню з Машівського, Полтавського, Шишацького, Диканського районів та м. Полтави. Найменше – з м. Кременчука, Кременчуцького, Гребінківського районів та м. Горішні Плавні. Стабільною залишається порівняно з минулими роками середня тривалість перебування хворого на ліжку, яка становить 10 днів.

На базі обласної лікарні проведено майже 12 тис. оперативних втручань, зокрема фахівцями УМСА прооперовано більше 2 тис. хворих.

Завдяки впровадженню сучасних методів лікування врятовано життя багатьом хворим з інфарктом міокарда, ішемічною хворобою серця захворюваннями судин голови, шиї, кінцівок у відділенні інтервенційної радіології. За звітний період в цьому відділенні проліковано 597 пацієнтів, що значно більше минулого року. Середня тривалість перебування хворих у відділенні – 4 дні.

У перинатальному центрі надано консультативну допомогу 5,5 тис. вагітним, проведено більше 1,5 тис. пологів, в т.ч. із багатоплідною вагітністю: 73 двійні, 1 трійня. Всього народилось дітей 1598, з них передчасно народжених 25%.

Протягом 9 міс. Поточного року значно поліпшено матеріально-технічну базу профільних відділень обласної лікарні, своєчасно проведено підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, насамперед завдяки позабюджетним надходженням.

За результатами роботи медичної ради було прийнято відповідне рішення.

Напишіть відгук