Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Благодійники подарували онкохворим телевізори

| Коментарі відсутні

Пацієнти Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру отримали подарунки від Благодійного фонду «Відродження» – 96 телевізорів

Вчасно виявлене онкозахворювання та оперативне лікування є запорукою одужання пацієнтів, які волею долі опинились на лікарняному ліжку. Але протистояти хворобі наодинці їм дуже складно. Найголовніша зброя в боротьбі з онкозахворюваннями – підтримка оточуючих і позитивне налаштування на одужання.

– Спілкуючись з пацієнтами, ми не раз чули, що їм необхідно на щось відволікатися від хвороби. Дуже допомагає телевізор, але тільки без новин і щоденного негативу. Тому ми вирішили виконати таке побажання пацієнтів в онкоцентрах по всій Україні і даруємо телевізори в палати разом з підключенням до виключно «позитивних» каналів, – розповіла Вікторія Чорня, президент БФ «Відродження» (засновник Володимир Мунтян – прим. Авт.).

Їх незабаром буде встановлено у палатах онкологічного диспансеру. Онкохворі, які тривалий час проводять в стінах цього медичного закладу, проходячи тяжкий шлях одужання, матимуть змогу відчути себе в атмосфері затишку та тепла. Адже вони щодня ведуть боротьбу за життя!

Головний лікар Орест Вовк та завідувачі відділеннями щиро подякували за сприяння у створенні кращих умов перебування пацієнтів і вручили Вікторії Чорні подяку за надану допомогу диспансеру та піклування про хворих.

Напишіть відгук