Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Відбувся черговий тренінг з імунопрофілактики в Полтавській області

| Коментарі відсутні

Днями в області відбувся вже третій поспіль тренінг з питань імунопрофілактики, що проводиться зусиллями команди обласних тренерів ЮНІСЕФ Світлани Писаренко, Тетяни Полич, Валентини Думенко, Андрія Байбарзи.

У тренінгу взяли участь 45 медичних працівників як галузі охорони здоров’я – педіатри, сімейні лікарі, неонатологи, неврологи дитячі, реаніматологи, медичні сестри амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та медичні сестри загальноосвітніх шкіл м. Полтави, так і галузі освіти – медичні сестри дошкільних навчальних закладів м. Полтави.

Тренери навчали полтавських фахівців азам вакцинології, вмінню ефективної комунікації з батьками та техніки проведення вакцинації. Нові цікаві знання, які тренери використали під час цього тренінгу, вони почерпнули під час ХV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні 2016», яка відбулася у Києві за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації дитячої імунології, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Адже, на конференції були розглянуті, серед інших, актуальні питання щодо ролі комунікацій у проведенні вакцинації, «Протипоказання до вакцинації: міфи та реальність». Окрім того, за особистий внесок у розвиток та покращення якості програми імунізації населення України всі лікарі з області отримали подяки від МОЗ України, ВООЗ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також сертифікати тренерів з ефективного консультування з питань імунізації.

«Кожний тренінг є викликом для команди тренерів – якомога влучніше донести до кожного учасника матеріал, розшевелити їх, змусити думати. Сьогодні група була дещо «складною», але результат на виході є! Роботи у команди тренерів непочатий край! Ми не плануємо зупинятись!» – повідомила Світлана Писаренко, головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Напишіть відгук