Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Заклади охорони здоров’я отримають дифібрилятори

| Коментарі відсутні

14 лютого директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак підписав контракт з директором інтернаціонального тендерного департаменту TBSGROUPS.P.A.ДжанлукаМаркачоліна постачання 462 дефибриляторів з функцією зовнішньої стимуляції та загальну суму понад 1 млн. 280 тис. євро. Завдяки проведеним торгам за міжнародними умовами вдалося зекономити на цій закупівлі значну суму коштів.

Віктор Петрович підкреслив важливість забезпечення закладів охорони здоров’я Полтавщини дефібриляторами, яких до цього не вистачало. Він запросив представників TBSGROUPS.P.A. і в подальшому брати участь у конкурсних торгах, оголошених у рамках реалізації субпроекту«Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області»Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». В.Лисак висловив впевненість, що Полтавська область буде прикладом для інших регіонів у сфері закупівель.

У свою чергу пан Маркачолі запевнив, що особисто контролюватиме постачання обладнання і розповів, що у них працюють медичні інженери, які надаватимуть наших спеціалістам фахову допомогу.Спеціалісти компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб нашим пацієнтам надавався найвищий рівень медичних послуг.

Напишіть відгук