Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Майбутній кардіоцентр буде з новітнім обладнанням

| Коментарі відсутні

Триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання в рамках реалізації субпроекту«Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області»Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

14 лютого між Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та переможцем торгів – ТОВ «ФЛАЕУР» відбулося підписання контракту на постачання та встановлення навігаційно-абляційної системи та радіочастотного генератора на загальну суму понад 10 млн. 464 тис. грн.

Як сказав директор ДОЗ ОДА Віктор Лисак, це високотехнологічне обладнання придбане для операційних залів майбутнього обласного кардіологічного центру. Віктор Петрович запевнив, що буде своєчасно та оперативно підготовлено відповідніприміщення для здійснення пускових та налагоджувальних робіт, введення в дію та налаштування програмного забезпечення обладнання.Також буде проведено висококваліфікованенавчання спеціалістівз експлуатації обладнання при проведенні хірургічних втручань на серці, використовуючипередовийдосвідукраїнських та зарубіжних колег.

Директор компанії «ФЛАУЕР» Тетяна Велика повідомила, що навігаційно-абляційна система та радіочастотний генератор будуть поставлені через 60 днів згідно терміну виконання контракту.

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компанії-постачальникаобговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та навчання фахівців.

Напишіть відгук