Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Медична галузь Полтавщини у підготовці до нових змін

| Коментарі відсутні

17 березня поточного року відбулась робоча нарада з керівникамиобласних установ та закладів охорони здоров’я міст та районів.

Під час засідання директор Департаменту Віктор Лисак зупинився на нормативних документах МОЗ України. Передусім, було звернуто увагу на законопроект «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» – перший і головний закон реформ у галузі охорони здоров’я. Законодавчий проект встановлюватиме єдині правила, за якими працюватиме вся система охорони здоров’я.

Щоб кожен мешканець Полтавської області мав змогу перевірятиліки, які може отримати безкоштовно, Віктор Лисак зобов’язав керівників медичних установ систематично розміщувати на електронному онлайн-сервісі «Безкоштовні ліки» інформаційні повідомлення про залишки лікарських засобів та виробів медичного призначення, придбані за державні кошти – щотижнево, закуплені за кошти місцевих бюджетів – щомісячно.

Про розширення проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» на Полтавську область та основні завдання першого етапу проекту зі збору даних щодо вибулих пацієнтів зі стаціонару за формою 066/о поінформував заступник директора ДЗ «Центру медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко. Він детально зупинився на питаннях по формуванню «червоного» реєстру пацієнтів у Полтавській області, про можливі варіанти його корекції на рівні амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Було визначено типові помилки, які виникають при формуванні реєстру в Excel-форматі, та на практиці представлено відпрацьовані таблиці.

Напишіть відгук