Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Делегація місії світового банку зустрілася З головою полтавської ода

| Коментарі відсутні

23 березня члени делегації місії Світового банку з оцінки в регіонахта директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак зустрілися з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком.

Валерій Анатолійович розповів про зміни, що поступово відбуваються в діяльності закладів охорони здоров’я Полтавщини на різних рівнях. Зокрема, зупинився на впровадженні заходів з ефективного використання бюджетних коштів, що виділяються для надання медичної допомоги мешканцям області.

Керівник Проекту Світового банку Фон Зао та експерт Девід Вілсон розповіли про результати чотириденноїроботи групи зарубіжних та національних фахівців спільно з представниками медицини області.

Вони повідомили, що у Полтавській області на наступні 2 роки заплановано, за підтримки Проекту,реалізувати 5 пріоритетних напрямків. Буде проведено оцінку реальної ситуації в галузі охорони здоров’я області та розроблено єдину інтегровану інформаційну систему для всіх рівнів надання медичної допомоги.

Також спільно буде розроблено стратегічнийплан розвитку інфраструктури госпітальної бази області. У найближчій перспективі – інтеграція службиекстреної медичної допомоги в загально-лікувальну мережу,чому допоможе приклад досвіду інших країн, зокрема – Польщі та Хорваті. Запроваджуватиметься інтегрований підхід для вирішення пріоритетних питань громадського здоров’я.З метою розбудови ефективної взаємодії між медиками, пацієнтами, лідерами громад та представниками неурядових організацій буде проведено цикл тренінгів для розбудови спроможності кадрового потенціалу. Планується також і застосування каскадного методу та ситуаційного аналізу. Окрім того, особлива увага буде приділятися розвитку системних комунікацій в галузі.

Напишіть відгук