Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Миргород стане центром північного госпітального округу

| Коментарі відсутні

12 квітня у Миргородській ЦРЛ відбулася розширена робоча нарада щодо створення Північного госпітального округу.У ній взяли участь заступник голови ОДА Олег Пругло, директор ДОЗ Полтавської ОДА Віктор Лисак, голова Миргородської РДА Юрій Коваленко, голова Миргородської райради Леонід Яринич, депутат Полтавської обласної ради, заступник Миргородського міського голови Костянтин Кірпосенко, радникміського голови з питань медичного обслуговування населення Ніна Коркішко, представники ОТГ, медичні працівники.

«Ці радикальні зміни мають бути здійснені комплексно та послідовно. В області робота над створенням госпітальних округів триватиме до кінця 2017 року та відбуватиметься у три етапи», – зазначив Олег Пругло.

Директор ДОЗ Віктор Лисак пояснив, що відповідно до методології, Північний госпітальний округ з центром у місті Миргороді буде надавати необхідну медичну допомогу мешканцям чотирьох районів: Шишацького, Великобагачанського, Лохвицького та Гадяцького. На базі Миргородської ЦРЛ планується модернізація матеріальної бази первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги. Жоден з існуючих лікувально-профілактичних закладів закриватися не буде. Будуть створені відділення для проведення реабілітаційного та відновлювального лікування, продовжуватимуть працювати відділення планового терапевтичного та хірургічного лікування.

Керівники міста і району висловили упевненість, що завдяки комплексним та послідовним змінам у медичній, галузі і мешканці навколишніх районів, матимуть змогу отримувати якісну та доступну медичну допомогу.

Необхідно підготувати детальний опис наявної матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та підготувати перспективні плани розвитку на найближчі 5 років.Це важливо з огляду на перспективи фінансування Північного госпітального округу, адже згідно з багаторічним планом розвитку округу, можна залучати не лише місцеві бюджети територіальних громад, а й недержавні інвестиції, спонсорські та благодійні внески, кошти міжнародної допомоги та інші джерела.

Представникам територіальних громад, що будуть входити до складу Південного госпітального округу, було запропоновано попрацювати над персональним складом членів майбутньої Госпітальної ради.

Напишіть відгук