Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Підвищення професійної майстерності

| Коментарі відсутні

Протягом першої половини червня бригада Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у складі керівника бригади Марини Сребродольської, фельдшера В’ячеслава Шийки та водія Олександра Приходька взяла участь у змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Сумські медичні ралі-2017» та в міжобласному чемпіонаті команд з надання екстреної медичної допомоги в м. Запоріжжя.

У змаганнях у м. Суми брали участь 36 бригад екстреної медичної допомоги з усіх областей України, а також Литви та Казахстану. Тому змагання мають міжнародний статус. У загальнокомандному заліку за результатами змагань Полтавська команда зайняла 8 місце та виборола I місце у конкурсі з надання допомоги постраждалим при травмах.

Змагання у м. Запоріжжя були міжобласними, у них брали участь 13 команд із Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Полтавської областей. За результатами змагань Полтавська команда здобула I місце. Крім основної бригади, змагалася дублююча у складі лікаря Марієч А.В. та фельдшера Коломієць О.В., яка в майбутньому буде представляти область на міжнародних змаганнях.

Команда КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» є постійним учасником змагань, що проводяться на території України. Також минулого року в Полтаві проводились аналогічні змагання за участю бригад з усіх медичних округів Полтавської області.

Керівник навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги Юрій Безрядін відзначив, що участь у змаганнях дозволяє медикам та водіям служби екстреної медичної допомоги значно підвищувати свій професійний рівень, знайомитися з новинками медичної техніки для екстреної медичної допомоги, дізнаватися про нові тенденції розвитку екстреної медичної допомоги в світі.

Цьому сприяє й проведення науково-практичних конференцій з міжнародною участю та майстер-класів із провідними фахівцями галузі екстреної медичної допомоги. Здобуті знання та навички члени бригади передають потім своїм колегам на конференціях, які регулярно проводяться у центрі екстреної медичної допомоги.

Наступні змагання взимку очікуються у Дніпропетровську та наступного літа в Черкасах.

Планується, що на наступних змаганнях, крім бригади екстреної медичної допомоги, приймуть участь також студентська бригада ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

Уже зараз розпочалася підготовка наших команд до вказаних змагань.

Напишіть відгук