Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

«Допомагати просто!»: ПриватБанк закупив обладнання для обласної дитячої лікарні

| Коментарі відсутні

13 вересня поточного року Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» подарував Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні сучасний аналізатор гематологічний автоматичний з комплектом реагентів для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях. За допомогою такого апарату можна робити маленьким пацієнтам швидкі та точні аналізи крові.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко подякував керівництву ПриватБанку і відмітив, що «діти особливо чутливі до болю, тому важливо швидко визначити його причини та лікувати. Цей апарат дасть можливість зменшити больове навантаження і допоможе дітям відчувати себе більш захищеними в будівлі лікарні». Також Валерій Анатолійович нагородив колектив ПриватБанку Почесною грамотою, що знайшли можливість виділити кошти зі своїх вкладів і придбати цей апарат.

Директор ГРУ ПриватБанк Олександр Цись зазначив, що «протягом кількох років ми проводимо акцію «Допомагати просто». Сучасний лабораторний прилад виробництва Німеччини вартістю 319 тис. грн. було закуплено за погодженням керівництва Департаменту охорони здоров’я та обласної дитячої лікарні. Цю справу буде продовжено і надалі. Кожен бажаючий може прийняти участь у благодійній програмі «Допомагати просто!», зробивши внесок в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні, в Інтернет-банку або мобільному додатку Privat24».

Заступник Директора Департаменту охорони здоров’я Юрій Курилко відмітив, що «на сьогоднішній день ми маємо чудовий інвестиційний клімат, який формує керівництво Полтавської облдержадміністрації. Допомога галузі охорони здоров’я розвивається консолідовано: за рахунок державного бюджету, благодійних вкладів людей та приватних фірм. Але надзвичайно важливо, щоб це робили люди просто від душі».

Головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Кінаш розповіла, що за допомогою аналізатора можна робити швидкі та точні аналізи крові. Він визначає 22 параметри гематологічних показників, що характеризують форменні елементи крові, вміст гемоглобіну, які є необхідними при діагностиці та лікуванні захворювань практично всіх систем організму. При цьому необхідно лише 1 краплі капілярної крові, що особливо важливо при роботі з дітьми. Аналізатор швидкий в роботі: одне дослідження виконується за 15 секунд, а за 1 годину можна обстежити до 80 пацієнтів.

Варто відмітити, що всі перерахування в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання.

Напишіть відгук