Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

На Полтавщині у тендері взяли участь 12 фірм

| Коментарі відсутні

5 жовтня поточного року в Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулась процедура публічного розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні Конкурсні Торги ІСВ № 7.1.5 «Медичне та лабораторне обладнання для оснащення Центрів ПМСД, ЦРЛ, міських та обласних лікарень».

Торги проводились у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області».

У процедурі розкриття тендерних пропозицій взяли участь члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт і неконсультаційних послуг та Групи управління субпроектом, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів, представники фірм-учасниць, які подали тендерні пропозиції, та неурядових та благодійних організацій, засоби масової інформації.

Свої пропозиції щодо участі в Міжнародних Конкурсних Торгах подали дванадцять вітчизняних і зарубіжних фірм.

Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів консультанти із закупівель перевірили наявність усіх необхідних документів, а також оголосили запропоновану ціну по кожному із лотів. Зазначену інформацію внесено до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Зауважень щодо порушення цілісності конвертів не було, як і зауважень щодо оголошеної інформації та процедури розкриття.

Наразі всі пропозиції очікує оцінка, після якої буде оголошено результати тендеру та підписано договори з постачальниками обладнання.

Напишіть відгук