Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

В.Лисак: «Будуємо нову систему охорони здоров’я»

| Коментарі відсутні

У відео-селекторній нараді, що провели в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та її заступник Павло Ковтонюк 30 жовтня поточного року, взяли участь заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, обласні фахівці та керівники закладів охорони здоров’я первинної ланки медико-санітарної допомоги.

Під час наради було обговорено конкретні питання реалізації реформи галузі відповідно до законопроектів №6327 та №6604, що докорінно змінюють систему охорони здоров’я та фінансування реалізації медичної реформи.

Спікери селекторної наради поінформували про необхідність перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ в комунальні некомерційні підприємства, впровадження електронного реєстру пацієнтів та проведення комунікаційної кампанії серед населення.

Було відзначено, що планується на зустрічі в Києві обговорити конкретний план імплементації вказаних законопроектів.

Після закінчення селекторної наради директор Департаменту охорони здоров’я В.Лисак підкреслив, що першочерговими завданнями фахівців первинної ланки медико-санітарної допомоги є конкретне визначення цільових груп населення в зоні обслуговування кожного медичного закладу, забезпечення робочих місць сімейних лікарів комп’ютерної технікою та підключення до мережі Інтернет, проведення систематичної інформаційної роботи з населенням.

Олег Пругло – заступник голови Полтавської ОДА, акцентував увагу присутніх на важливості, перш за все, забезпечувати в повному обсязі надання необхідної медичної допомоги мешканцям області.

Напишіть відгук