Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

За минулий тиждень захворюваність на ГРІ зросла на 6%

| Коментарі відсутні

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» на Полтавщині станом на 19.02.2018р. продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник по області є нижчим за  епідпороговий, однак на 1-й адміністративній території – у Оржицькому районі – спостерігається перевищення епідемічного порогу.

В області визначаються випадки лабораторно підтвердженого грипу типу В.

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 9 тисяч 23 особи, захворюваність зросла на 6% (на попередньому тижні – ріст на 21%). Показник склав 635,9 на 100 тисяч населення (на 42% нижче за епідпороговий).

Дітей захворіло 5931 (66% від кількості тих, хто захворів). При цьому, як і на попередньому тижні, найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку  від 5-ти до 14-ти років.

Госпіталізовано 494 хворих (5,5% від кількості тих, хто захворів).

Перевищення епідемічного порогу спостерігається у Оржицькому районі (показник склав 900,2 на 100 тисяч населення – на 17% вище за епідемічний поріг: епідемічний процес середньої інтенсивності).

Найвищими в області також є показники захворюваності в місті Горішні Плавні та Кременчуцькому районі.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу типу В у 4-ох хворих з Полтави.

Рішеннями органів місцевого самоврядування на карантин закрито 49 шкіл області: по 7 – у містах Горішні Плавні та Миргороді, 9 – у Зіньківському, по 1-й – у Козельщинському та Хорольському, по 2 – у Котелевському, Чутівському та Миргородському, 5 – у Кременчуцькому, 6 – в Оржицьому, 4 – Пирятинському та  3 – у Решетилівському районах.

 

Напишіть відгук