Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Продовжується сезонний ріст захворюваності на ГРІ

| Коментарі відсутні

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області станом на 26 лютого поточного року продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак на 1-й адміністративній території – у Пирятинському районі – спостерігається перевищення епідемічного порогу. Протягом останніх тижнів стабільно визначаються випадки лабораторно підтвердженого грипу типу В.

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 9 тисяч 561 особа, захворюваність зросла на 6% (як і на попередньому тижні, темп зростання незначний). Показник склав 673,8 на 100 тисяч населення (на 46% нижче за епідпороговий).

Дітей захворіло 6076 (64% від кількості тих, хто захворів). При цьому, як і два попередні тижні, найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку (від 5-ти до 17-ти років).

Госпіталізовано 494 хворих (6,4% від загальної кількості тих, хто захворів).

Перевищення епідемічного порогу спостерігається в Пирятинському районі, де показник захворюваності є найвищим в області (928,3 на 100 тисяч населення – майже в 1,5 рази вищий, ніж по області).

Вірусологічною лабораторією ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу типу В у 6-ох хворих в м. Полтаві.

Рішеннями органів місцевого самоврядування на карантин закрито 25 шкіл: 6 – у Новосанжарському, 5 – у Оржицькому, 3– у Хорольському, по 2 – у Чорнухинському, Решетилівському, Миргородському, Кременчуцькому та Котелевському та 1 – у Гребінківському районах.

Напишіть відгук