Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Підписано Меморандум про співпрацю у рамках реалізації проекту Світового Банку

| Коментарі відсутні

Субпроект «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» діє з 2015 року і спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я.

З метою налагодження співпраці та партнерства в рамках «Проекту з підсилення врядування та незалeжного моніторингу проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» 2 квітня 2018 року директор Департаменту охорони здоров’я  Віктор Лисак та директор ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко підписали угоду. Основна мета співпраці – просування проекту для більшого ознайомлення суспільства та незалежний моніторинг його виконання.

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак відмітив, «що відтепер ГО «Полтавська Платформа» спільно з Київською школою економіки проводитимуть моніторинг закупівель за правилами Світового банку. Однією із останніх закупівель є 35 автомобілів для збору аналізів та 7 пересувних амбулаторій. Транспорт призначений Центрам ПМСД для доставки біологічних матеріалів до центральних клініко-діагностичних лабораторій вторинного рівня. Автотранспорт було придбано полтавськими фахівцями на міжнародних конкурсних торгах у рамках реалізації субпроекту в області».

«Крім проведення моніторингу проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», слідкуватимемо за закупівлями медичного обладнання, вивчатимемо громадську думку, збиратимемо відгуки лікарів та пацієнтів, а також інформуватимемо полтавців, які послуги вони можуть отримати безкоштовно на обладнанні, закупленому за рахунок Світового банку», –  зазначила Альона Гончаренко, директор громадської організації «Полтавська платформа».

Напишіть відгук