Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

СЛУЖБУ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ ОЧІКУЄ ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ ЗАВДЯКИ ПРОЕКТУ СВІТОВОГО БАНКУ

| Коментарі відсутні

Не пізніше, ніж через 4 місяці, стане відомо у кого придбають санітарні автомобілі для служби екстреної медичної допомоги.

 

14 вересня у Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулось розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні Конкурсні Торги № ІСВ 7.1.8 «Спеціалізовані санітарні автомобілі».

2

Йдеться про придбання 73-х спеціалізованих санітарних автомобілів класу «В» (автомобіль екстреної швидкої медичної допомоги, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними) та 20-ти класу «С» (реанімобілів).

1

Торги проводяться у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області».

3

Свої пропозиції щодо участі в Міжнародних Конкурсних Торгах подали дві фірми – Ambulans Ilkyardim Hastane Cihazlari ve Tesisleri San. Tic. A.S. (Туреччина)  та ТОВ «Автоспецпром» (Україна). Турецька фірма запропонувала два лоти на загальну суму 4 млн 334 тис. 250 євро. Пропозиція української фірми теж складається з двох лотів, але сума інша – 7 млн 820 тис. 106,77 доларів США (у тому числі ПДВ – 511 тисяч 595,77 доларів США).

4

У процедурі розкриття тендерних пропозицій взяли участь члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, представники КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», фірм, які подали тендерні пропозиції, неурядових організацій та члени Групи управління субпроектом.

5

Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів консультанти із закупівель групи управління субпроектом Анатолій Митринюк та Олена Алєксандрова перевірили наявність усіх необхідних документів, а також оголосили запропоновану ціну по кожному із лотів. Зазначену інформацію внесено до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

6

Протягом 120 днів буде прийнято рішення та оголошено результати процедури тендеру.

7

«Це дуже важливі лоти. У разі успішного проведення торгів, ми зможемо на 50-60% забезпечити нашу службу екстреної медичної допомоги санітарним транспортом», – зазначив Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів ДОЗ ОДА.

Прес-центр ДОЗ ОДА

Напишіть відгук