Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

МЕДЗАКЛАДИ ОТРИМАЮТЬ НОВІ МЕБЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

| Коментарі відсутні

 

Триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання та меблі в рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

 

4 лютого 2019 року директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак та представники ТОВ «Ілатанмед» та «Хімлаборреактив» поставили свої підписи на документах з постачання медичного обладнання та меблів для оснащення лікувально-профілактичних закладів області.

 

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими ліжками механічними та з електроприводом, операційними столами, плазмовими стерилізаторами, лабораторним холодильним обладнанням, реактивами та іншим оснащенням та витратними матеріалами.

 

Центральні районні лікарні також отримають нове лабораторне холодильне обладнання.

 

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компаній-постачальників детально обговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та меблів.

 

 

 

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

IMG-b92ee49e226a7afbe493fb5908eedc8c-V

Напишіть відгук