Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП ДО ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ З ВТОРИННОЇ МЕДДОПОМОГИ

| Коментарі відсутні

З 1 квітня 2019 року у Полтавській області стартує пілотний проект з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Це зазначено у відповідній Постанові Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року №131. Згідно цієї Постанови, договори про медичне обслуговування населення за пілотним проектом укладаються до 15 березня 2019 року в електронній формі з дотриманням законодавства про електронний документообіг на строк з 1 квітня по 31 грудня 2019 року.

До переліку необхідних документів, які необхідно було подати до 8 березня, входять сканкопії: статутів, документів про призначення керівника на посаду та всіх ліцензій.

З 56-ти лікувально-профілактичних закладів Полтавщини, визначених Постановою, наразі 54 – подали заявки до Національної служби здоров’я України, 46 закладів вже прийнято. З 15 березня ці медичні заклади нашої області матимуть право укладати угоди про співпрацю з НСЗУ.

У порядку здійснення пілотного проекту Постанови чітко визначено поняття та формули обрахунків тарифів і коригувальних коефіцієнтів оплати за надані медичні послуги відповідно до діагностично споріднених груп, вагових коефіцієнтів та ін.

Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство охорони здоров’я України, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є НСЗУ.

 

 

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я

Полтавської ОДА

Напишіть відгук