Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

НАВЧАННЯ Й ДОЗВІЛЛЯ СТУДЕНТІВ ПОЛТАВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

| Коментарі відсутні

0-02-05-7e173eff150da744eaa127f745fbe35e9ac89a52dbede6580e8942b9ac333bdb_c5af22e7-768x495-1У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі пройшли виховні години «Ми обираємо здоров’я», приурочені до Всесвітнього дня імунітету. Зміцнення імунітету особливо важливе для підлітків, а також людей, які нещодавно перенесли захворювання. Студенти виокремили проблеми, пов’язані зі способом життя людини (шкідливі звички, стреси, переїдання, гіподинамія) що неминуче призводять до порушення здоров’я, зниження імунітету, підвищення ризику розвитку патологій. 

“Твоїми думами, Кобзарю…”, – під такою назвою відбулася літературна година  студентів 211 групи. Активними учасниками літературно-екскурсійного конкурсу “Полтавські дороги Кобзаря” стали студенти 212 групи, які разом із викладачем Гречкою Любов’ю торкнулися літературної скарбниці нашого краю, творчим доробком Т. Шевченка – дорогоцінним джерелом розвитку читацьких інтересів молоді.

До Дня українського добровольця була приурочена мистецька акція «Добровольці – наші герої». Захід організував Полтавський міський будинок культури з благодійним фондом «Карітас Полтава». Учасники акції виготовляли ляльок-мотанок та янголів, яких потім передадуть до зони проведення Операції об’єднаних сил, написали побажання на прапорі для бійців та ознайомилися з локаціями й фотозонами, підготовленими організаторами.

Викладачі медичних фахових коледжів Полтавської області в онлайн режимі відвідали відкритий виховний захід з екології  «Екоактивізм: почати з себе!». Захід мав на меті привернути увагу  студентської  громади до проблеми зміни клімату, показати практичні шляхи її вирішення на побутовому рівні; підвищити рівень зацікавленості студентів до екологічної освіти, практичної та соціально-екологічної діяльності; створити умови для формування навичок збереження ресурсів та енергії; залучити студентів до активних просвітницьких дій.

Студенти Полтавського базового медичного фахового коледжу також долучилися до конкурсу “День зустрічі птахів 2021”. Будиночки для птахів виготовляли студентки 122 групи Савчук Надія, Кузнецова Каріна, Маслій Вікторія, Коваленко Каріна та студентка 121 групи Ширай Ірина.
Волонтери загону «Турбота» встановили годівниці в парках міста.Із 19 березня 2021 року розпочалася вакцинація працівників Полтавського базового медичного фахового коледжу проти коронавірусної хвороби COVID-19. Першими пройшли вакцинацію завідуюча навчально-виробничої практики Ірина Грігор’єва, голова циклової комісії хірургічних дисциплін, лікар-травматолог Володимир Кока, викладач інфектології, медсестринства в інфектології, епідеміології Олена Аремьєва та інші викладачі та співробітники коледжу. За надану допомогу у проведенні вакцинації співробітники коледжу вдячні медичним працівникам комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 Полтавської міської ради».

З нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби проти туберкульозу викладачі Наталія Кулай та Наталія Зінченко у рамках лекторію «Університет здоров’я» провели інформаційні дайджести про способи профілактики та лікування туберкульозу.

Тетяна Чемісова, заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук.hodivnytsi-811x420 shcheplennia-630x840 studenty-bazovoho-768x550shcheplennia-630x840studenty-bazovoho-768x550

Напишіть відгук